#13. Jaroslav Jarosurabbu Vydržel: V tradičním Feng Shui je otázka interiéru jen asi 30 % všeho

24. září 2020

Hostem této epizody je Jaroslav Jarosurabbu Vydržel. Jaroslav je lektor a praktik tradičního Feng Shui, čínské astrologie a tradiční čínské medicíny. Je to také věštec, který vyznává tao. 

Jak přišel ke jménu Jarosurabbu? Jaká je analogie mezi Feng Shui a lidským tělem? A co všechno souvisí s Feng Shui? Tématem našeho rozhovoru je filozofie, harmonie a Feng Shui. 

Jaroslav se metafyzickým vědám staré Číny věnuje od roku 1993. Jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti tradičního FENG SHUI a tradičního čínského horoskopu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn (I-ting) a to jak věštecky, tak také filozoficky a další věštebná orákula jako třeba čínské Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu. Jaroslav poskytuje také individuální konzultace, které vyhledávají ti, kteří potřebují harmonizovat a zrevidovat svůj dosavadní profesní i soukromý život. Ve své praxi využívá znalosti tradičního Feng Shui, čínské astrologie a metody 3AXIS.

Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj blog. Při své práci využívá jak znalosti Feng shui a čínské astrologie tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.

Jedna věc je za mě jistá – ve Feng Shui i v Jardovi se skrývá mnohem více, než se na první pohled západního člověka zdá. Nechte si i vy fascinovat starověkou moudrostí!

Více na www.cernazelva.cz a www.skolapetiprvku.cz

Blog a podcast
e-mailem

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace a novinky.

Úspěšně jsme vás přidali do seznamu odběratelů