#20. Petra Drobná: Ženy nehubnou protože jsou vyčerpané a jí příliš málo

11. listopadu 2020

Petra Drobná je nutriční terapeutka, která pomáhá ženám správně jíst, doplnit energii a zhubnout. Jak hospodařit se svojí energií? Jak je pro hubnutí důležitý spánek? Proč unavená žena nemůže zhubnout a svým klientkám Petra nejdříve navýší porce jídla a zbaví je vyčerpání? Jak se pracující maminky malých dětí můžou udržovat fit?  

Setkání s Petrou bude pro mnohé ženy balzám na duši. U většiny klientek je režim překvapující a příjemný. Během své vlastní sportovní praxe i při práci s klientkami zjistila, že většina žen nemůže zhubnout, protože jsou příliš vyčerpané. Jako první krok naordinuje ženám jídlo, žádný sport, spánek a odpočinek. Učí ženy být k sobě laskavější a uvést tělo do rovnováhy. Učí ženy, že nejdříve se musí dostat do harmonie, vyživit si tělo, dobře spát a hubnutí pak přijde samo.

Proč je třeba, aby se do terapie často zapojili i partneři? A jaké jsou zkušenosti se zapojením mužů?
Proč je mnohdy třeba „vypustit“ (úkoly a povinnosti), aby bylo možné „odpustit“ (tuk)?
Proč se Petra od fyzické aktivity, přes jídelníčky, dostala až ke konzultacím, kde napravuje „programy a vzorce“ v hlavě?
A jak partnerské vztahy a výchova dětí souvisí s ženským ne/hubnutím?

Podívejte se na:
www.petradrobna.cz
Nejaktuálnější informace od Petry naleznete na FB stránce, takže pokud chcete zůstat s Petrou v kontaktu, sledujte ji na
Petra Drobná – Nutrifitness.

Blog a podcast
e-mailem

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace a novinky.

Úspěšně jsme vás přidali do seznamu odběratelů