#7. Michaela Vágnerová: Po 18 letech v Kooperativě jsem měla pocit, že je třeba jít dál – okouzlilo mě koučování

12. srpna 2020

Michaela Vágnerová pracovala přes 18 let v pojišťovně Kooperativa v HR a CSR oddělení. V současné době pracuje jako koučka, mentorka a moderátorka na volné noze. 

Co představuje zkratka CSR, tedy společenská odpovědnost firem? Které projekty během působení v Kooperativě vymyslela, jak se realizovala? Jak se dostala ke koučování a co jí to dává? A jakým způsobem získala první klienty?

Při osobním setkání s Michaelou na vás dýchne klid, vyrovnanost, lidskost a porozumění. Cítíte se „tak nějak lépe“. I to bude nejspíš jeden z důvodů, proč patří mezi vyhledávané kouče. Jako s koučem se s ní totiž necítíte. Spíše jako s nejlepší kamarádkou, která skvěle naslouchá a pak ve správný moment položí správnou otázku.

Michaela je profesionální koučka osobností, konzultantka a moderátorka rozhovorů „na úrovni“. Vystudovala obor andragogiky a 18 let se věnovala rozvoji lidí a vzdělávání v jedné z největších pojišťoven ČR, kde se soustředila na top management a rozvoj jejich týmů, včetně koučinku. V posledních letech se věnovala společenské odpovědnosti v oblasti personální, kde vytvořila a realizovala řadu úspěšných projektů, zaměřených na zaměstnance a díky programu moderovaných diskusí s osobnostmi měla možnost poznat elitu národa z bezprostřední blízkosti z řad předních českých vědců, lékařů, sportovců a veřejně významných osobností.

Michaela absolvovala akreditovaný roční výcvik ICF v metodě Somatického koučování v institutu Biosyntézy, který jí umožňuje chápat témata koučování v hlubokých souvislostech a vnímat klienty celostně. Svou odbornost si neustále doplňuje řadou dalších výcviků a supervizí.

Své klienty podporuje a provází na cestě v naplňování jejich vizí. Jejím krédem je důvěra v klienta. Věří, že každý člověk je svým nejlepším odborníkem pro sebe a svůj život. Pokud se však někdy dostane do slepé uličky, je potřeba mu pomoci najít cestu. S řešením napomáhá vhodně kladenými otázkami, podporuje v procesu kreativitu při hledání nových cest. Vždy dává prostor pro myšlení, citlivě naslouchá a nehodnotí. Je jedinečná ve svém laskavém přístupu, empatii a lidskosti.  

Více informací o Michaele Vágnerové naleznete na michaelavagnerova.cz/
Profil na Equal Pay Day Michaela Vágnerová

Blog a podcast
e-mailem

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace a novinky.

Úspěšně jsme vás přidali do seznamu odběratelů