Je čas hledat vnitřní pravdu

Po 35tém roce došlo v mém životě ke změně

V první fázi svého dospělého života jsem jako samoživitelka vychovala syna a vybudovala skupinu firem s týmem o několika stovkách lidí. Zdálo se, že pracovní úspěchy mě naplňují a jsem žena, která je předurčena k úspěšnému kariérnímu životu spíše než cokoliv jiného. Po 35tém roce došlo v mém životě ke změně.

Prošla jsem psychospirituální krizí. Pohled na svět z nové úrovně vědomí mi nejdříve přinesl do života těžké období, ve kterém jsem nebyla schopna nadále tvořit život ve stávající podobě. Kariéra, firma, lidé, kterými jsem byla obklopena nebo i oblečení, které jsem nosila. To vše přestalo dávat smysl. Období přechodu k novému životu a vyvázání se ze závazků bylo doprovázeno sérií zdravotních problémů, neboť mé tělo mi na všech úrovních dávalo jednoznačně najevo, že žiji život, kterému již vnitřně neodpovídám. Opustila jsem všechny výkonné pozice, mnoho přátel nebo společenských a charitativních aktivit. Rozložila jsem se, abych se mohla znovu poskládat.

Zvu vás, abyste společně se mnou zpochybnili status quo ve všech oblastech svého života a nahradili ho vědomou volbou, ochotou najít ve všem hlubší pravdu.

Navázala jsem na dětská léta, kdy mě srdce táhlo k přírodě, zvířatům, psychologii nebo otázkám o životě ve filozofii. Poslání, vyvěrající z hloubi mé duše jsem nalezla právě ve spojení těchto témat. Jsem přesvědčena, že stav planety zcela odpovídá a zrcadlí úroveň vědomí lidstva. Je třeba zahojit traumata na individuální i kolektivní úrovni a naučit se být znovu svobodní, divocí, autentičtí, laskaví, pečující a milující sami k sobě. Následně je možné tyto kvality přenést do mezilidských vztahů, ale i k jiným formám – zvířatům, rostlinám, půdě, vodě…Klíč k uzdravení planety leží v převzetí odpovědnosti za uzdravení sebe sama. Proto se věnuji tématům poslání, uzdravení duše, vzestupu zdravé ženské energie stejně jako podpoře zvířat a přírody v mnoha podobách – projektem Redline expedition počínaje, přes témata související s ekologickým zemědělstvím, vědomím podnikáním, léčivým potenciálem rostlin, moudrosti přírodních kultur až po rostlinnou stravu.

Srdce mě táhlo k přírodě

V mé práci naleznete učení z Kundalini jógy, Hinduismu, Buddhismu, transpersonální psychologie a eko psychologie, Šamanismu, Kabaly nebo Taoismu, které propojuji s mými zkušenostmi. Mými učiteli jsou významné osobnosti osobního rozvoje. Michael Bijkër, Tim Kelley, Jai Dev Singh, Jumana Sophia, Eric Maisel, Komala de Amorim a další.

Osvobodíme-li sami sebe, budeme schopni znovu vidět svět zvířat a rostlin z úrovně, která je ve většině světa zapomenutá. Mým posláním je opětovně propojit svět přírody, zvířat a lidí. Budete překvapení kolik kvalit a pozitivních efektů do vašeho života toto spojení vnese. Ostatně, jde jen o návrat k naší přirozenosti a znovunabytí rovnováhy. A tak osvoboďte svoji duši z okovů a vydejte se na cestu objevování…ve vnitřním i vnějších světě….

Je čas na pravdu.
Je čas nechat duši opět zdivočet.

Blog a podcast
e-mailem

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace a novinky.

Úspěšně jsme vás přidali do seznamu odběratelů