Objevte své poslání

Termín semináře bude zveřejněn

Ve všech starých kulturách hledali lidé své místo na Zemi. Chtěli vědět kam patří. Odpradávna lidé podvědomě cítili, že každý z nás má na Zemi své poslání. Život v souladu se svou duší. Někde tomu lidé říkali esence, někde poslání, způsob bytí nebo osobní vize. Názvů je mnoho, obsah je stejný. Neodmyslitelně však souvisí s neklidem resp. klidem v naší duši a s pocitem naplnění.

Vydejte se společně se mnou na cestu objevení své vlastní esence tak, abyste mohli naplno projevit svůj plný potenciál. Vykročte na cestu transformačních změn tak, abyste zjistili, kdo skutečně jste.

Náš západní svět nás nutí přemýšlet a žít ve hmotě a „mozku“. Sem tam narazíte na kurzy, kde si máte své osobní poslání „vymyslet“ a večer odjíždíte s větičkou napsanou na papíře. Jsem přesvědčena, že tak snadné to není. Kdyby bylo, všichni známe své poslání a víme kým jsme. Skutečné poslání vyvěrá z duše, ne z mozku, a proto jej nelze vymyslet. Je třeba se podívat dovnitř a vyvolat své největší ctnosti, abychom zjistili, kým skutečně jsme.

A tak pokud vás napadají otázky jako: Jaký je můj účel? Proč se cítím ztracený? Jak můžu být užitečný ostatním? A jiné…pak nastal čas předefinovat parametry toho, o čem jste přesvědčeni, že je pro vás možné. Posunout vaše limity a rozšířit to, co vnímáte jako realitu a vytvořit život sladěný s vaším vyšším účelem. Je třeba vytvořit si v životě prostředí, ve kterém můžete zažít pocit klidu, harmonie, jasnosti a důvěry, že vše se vyvíjí v souladu s tím, kdo uvnitř skutečně jste.

Cílem kurzu bude spojit se s vyšším vedením, vědomě začít pracovat s intuicí a naučit se rozpoznávat, jaké touhy vycházejí z ega a které z duše. Kromě poslání získáte daleko komplexnější pohled na život. Vaše volby se stanou vědomější a začne si lépe vybírat, kteří lidé, činnosti, aktivity a informace jsou pro vás důležité. Váš život přestane být „zahlcený“ a běhat zprava do leva.

Co je součástí kurzu?

  • Teorie a porozumění proč poslání ve skutečnosti „nelze vymyslet“
  • Techniky k nalezení svého zdroje intuitivního vedení
  • Práce s limitujícími bloky a přesvědčeními, abyste rozšířili svoji osobní realitu, pochopení odkud se berou
  • Techniky k rozeznání tužeb a potřeb vycházejících z ega a jeho zranění od těch, které patří skutečně vám a vaší duši
  • Sdílení a praktická cvičení
  • Podíváme se na to „co s tím“, jak uchopit objevené poslání a nepřijít o něj po návratu do běžné reality

Na kurz navazuje kurz Realizace poslání. Objevit své poslání je jen polovina úkolu. Ta druhá je vědět, jak s ním naložit, jak jej realizovat a jak své dary doručit ostatním. Na kurz se můžete přihlásit zde:

Zjistit, kdo jsem. Mít v sebe a své činnosti naprostou důvěru. To je největší a nejdůležitější úkol ze všech.

Termín: Termín semináře bude zveřejněn
Místo konání: Březinka 29,
294 25, Bělá pod Bezdězem (okr. Mladá Boleslav)
GPS: 50.4766394N, 14.7777061E
Zahájení: 17:00 Hod.
Určeno pro: pro NI & NĚJ
Cena kurzu: 5 900,- Kč

Strava:
cena: 400 Kč/den (Přijede za námi vynikající kuchař. Jídlo samo o sobě bude zážitkem, který si užijete a věnujete sami sobě.)

Ubytování:
Je možné přespat na Březince za cenu 350 Kč/noc
(Pokoje jsou vybavené palandami se záclonkami, které přináší pocit soukromí i když je více osob na pokoji.
Ubytování není luxusní, je ale romantické a zapadá do celkové atmosféry prostoru.).
Pokud potřebujete soukromí, pak je možné se ubytovat v některém nedalekém penzionu, případně odjet domů a vrátit se zpět.

Strava a ubytování se hradí na místě v hotovosti před začátkem semináře.

V případě tohoto semináře silně NEDOPORUČUJI vracet se domů k vašim všedním problémům, povinnostem a stereotypům a zůstat ubytovaní na Březince (případně penzionu).Objednávka semináře

    Chci ubytování na Březince