Realizace poslání

Termín semináře bude zveřejněn

Objevit své osobní poslání je jen polovina našeho úkolu. Pokud své úkoly a talenty neumíme zpracovat a přenést do „hmoty“, pak zůstávají pouze v našich představách a touhách a nikdy jiný – ani vy, ani ostatní z nich nemá prospěch. Každý den potkávám které, i když muže a ženy, kteří své touhy neumí doručit ve prospěch ostatních. Zejména ženy, s ohledem na přirozené kvality ženské energie přešlapují na místě, a ne a ne se vrhnout do akce. Potkávám proto ženy i muže, kteří za 5 let od našeho setkání stojí stále na stejném místě, sní o tom, kým jednou budou a vypráví o všem, co mají v plánu.

Kurz Realizace poslání navazuje na kurz Objevte své poslání. Je ale možné se na něj přihlásit i samostatně.

Vaše poslání má smysl pouze tehdy, pokud z něj mají prospěch ostatní. Schopnost realizace je proto stejně důležitá jako samotná znalost poslání. Někdy je důvodem nízké sebevědomí, někdy limitují přesvědčení, jindy neznalost základních byznysových kroků. Osobně jsem vždy byla velmi silná v akci a realizaci. Jakmile jsem dostala nápad, vrhla jsem se po hlavě do akce a než se ostatní rozhodli, kterým se vydat směrem, já měla půl projektu hotovo. I tam, kde jsem plýtvala svou energií, protože daná činnost byla mimo mé poslání. I mě trvalo jeho objevení mnoho let. V tomto kurzu vám chci předat něco z praktických dovedností, které vám pomohou vaše poslání uvést v život.

Vytvoříme mapu vaší cesty. Jakmile odhalíte své poslání, je třeba se začít soustředit na praktickou rovinu. Je třeba vědět, kudy se vydáte a co vás čeká příště. Jak o sobě dát vědět ostatním ale také jak si přeskládat stávající životní podmínky, aby změna kurzu byla možná.

Nyní je čas zažít žít podle svého účelu. Začít aplikovat nástroje a postupy, které posílí vaše napojení na intuici, ale zůstat také nohama na zemi a nedovolit svému dosavadnímu životu a lidem v něm, aby vás drželi zpátky. Vytvoříme mapu díky, které budete moci začít žít život, ve kterém budete pociťovat větší smysl a zažívat radost.

Je čas realizovat svoje poslání a naplnit svůj potenciál.

Termín: Termín semináře bude zveřejněn
Místo konání: Březinka 29,
294 25, Bělá pod Bezdězem (okr. Mladá Boleslav)
GPS: 50.4766394N, 14.7777061E
Zahájení: 17:00 Hod.
Určeno pro: pro NI & NĚJ
Cena kurzu: 4 300,- Kč

Strava:
cena: 400 Kč/den (Přijede za námi vynikající kuchař. Jídlo samo o sobě bude zážitkem, který si užijete a věnujete sami sobě.)

Ubytování:
Je možné přespat na Březince za cenu 350 Kč/noc
(Pokoje jsou vybavené palandami se záclonkami, které přináší pocit soukromí i když je více osob na pokoji.
Ubytování není luxusní, je ale romantické a zapadá do celkové atmosféry prostoru.).
Pokud potřebujete soukromí, pak je možné se ubytovat v některém nedalekém penzionu, případně odjet domů a vrátit se zpět.

Strava a ubytování se hradí na místě v hotovosti před začátkem semináře.Objednávka semináře

    Chci ubytování na Březince