Kniha

Putování za zvířaty

Jak jsem objevila duši zvířat i tu svou

Vydejte se společně se mnou do míst, kde probíhá každodenní boj o záchranu divokých gepardů, nosorožců, šimpanzů, slonů a dalších divokých zvířat.

Kniha je cestopisem, vyprávěním o mých zážitcích z putování po afrických organizacích a rezervacích, které se věnují ochraně divokých zvířat. Dozvíte se mnoho o zvířatech, jejich ochraně v praxi, ale i silné lidské příběhy těch, kteří zasvětili svůj život divočině. V neposlední řadě jsou součástí knihy také má krátká zamyšlení o tom, co dnešní stav planety a podoba vztahu ke zvířatům vypovídá o nás lidech a co vše můžeme pro sebe získat, pokud svůj vztah s divočinou obnovíme.

Mám velkou radost ze dvou výjimečných osobností, které do mé knihy zasáhly svým textem. Jejich práci dlouhodobě sleduji a obdivuji. Předmluvu napsal světoznámý egyptolog Prof. Miroslav Bárta, který je sám autorem několika velkých textů obsahem i počtem stran. Doslovu se ujala výjimečná a názorově odvážná kulturoložka Mgr. et Mgr. Kamila Němečková, Ph.D. zabývající se tématem nenáboženské spirituality. Celý text je doprovázen fotografiemi z navštívených míst.

Moc bych si přála, aby se vám kniha líbila a přinesla vám nové poznání i radost.

ukázky z kapitol

Blog a podcast
e-mailem

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace a novinky.

Úspěšně jsme vás přidali do seznamu odběratelů