Kniha

Putování za zvířaty

Jak jsem objevila duši zvířat i tu svou

Má nová kniha s názvem Putování za zvířaty se právě „peče“ ve vydavatelství Euromedia. Jakmile jí dopečeme, moc ráda vám ji ukážu. Do té doby si můžete přečíst alespoň pár ukázek.

Vydejte se společně se mnou do míst, kde probíhá každodenní boj o záchranu divokých gepardů, nosorožců, šimpanzů, slonů a dalších divokých zvířat.

Kniha je cestopisem, vyprávěním o mých zážitcích z putování po afrických organizacích a rezervacích, které se věnují ochraně divokých zvířat. Dozvíte se mnoho o zvířatech, jejich ochraně v praxi, ale i silné lidské příběhy těch, kteří zasvětili svůj život divočině. V neposlední řadě jsou součástí knihy také má krátká zamyšlení o tom, co dnešní stav planety a podoba vztahu ke zvířatům vypovídá o nás lidech a co vše můžeme pro sebe získat, pokud svůj vztah s divočinou obnovíme.

Mám velkou radost ze dvou výjimečných osobností, které do mé knihy zasáhly svým textem. Jejich práci dlouhodobě sleduji a obdivuji. Předmluvu napsal světoznámý egyptolog Prof. Miroslav Bárta, který je sám autorem několika velkých textů obsahem i počtem stran. Doslovu se ujala výjimečná a názorově odvážná kulturoložka Mgr. et Mgr. Kamila Němečková, Ph.D. zabývající se tématem nenáboženské spirituality. Celý text je doprovázen fotografiemi z navštívených míst.

Moc bych si přála, aby se vám kniha líbila a přinesla vám nové poznání i radost.

Nákupem v předprodeji zde na mých webových stránkách bude 10% z ceny knihy určeno organizacím se kterými se v knize seznámíte.

ukázky z kapitol

Pokud vás ukázky zaujaly a máte zájem o výtisk knihy zanechte mi svůj email.
Až bude kniha v prodeji budu vás informovat o její dostupnosti.

    Blog a podcast
    e-mailem

    Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace a novinky.

    Úspěšně jsme vás přidali do seznamu odběratelů