BYZNYS

Muumi Baby / EKO BIO PRODUKTY
Prostřednictvím své společnosti INtoME group s.r.o. jsme výhradním dodavatelem finských ekologických plen značky Muumi Baby, dětských eko hygienických produktů Helmi Baby a eko dámských hygienických potřeb Vuokkoset na český, slovenský a maďarský trh.

Výrobky prošly nejnáročnějším typem certifikací a jsem přesvědčená, že představují nejvyšší dostupnou kvalitu na českém trhu. Kromě citlivosti produktů ke svým odběratelům je šetrná samotná výroba. Výroba vzniká na principu tzv. cirkulární ekonomiky, kde se odpad vrací zpět do výrobního procesu a je opět používán jako zdroj pro další produkci. Produkty tak i při svém vzniku zatěžují minimálně životní prostředí a přispívají k udržitelnému způsobu života.

Více o výrobcích Muumi Baby
Více o společnosti INtoME group s.r.o
Muumi Baby CZ/SK Instagram

AIDO
V roce 2010 jsem se svým obchodním partnerem Otou Jandou založila finančněporadenskou společnost F&P Consulting a.s. K té se později připojila společnost F&P Consulting Invest s.r.o. zaměřená na zprostředkovaní investic.

V roce 2018 společnost poskytovala své služby v oblasti zprostředkovaní pojištění, hypoték nebo investic svým klientům prostřednictvím 500ti poradců. Ve stejném roce vstupuje do společnosti investor a dochází k rebrandingu na značku AIDO.

Na přelomu roku 2019 jsem řízení společnosti fyzicky opustila a vydala se v životě nových směrem.

Blog a podcast
e-mailem

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace a novinky.

Úspěšně jsme vás přidali do seznamu odběratelů